Yüzey Temizleme, Parlatma, Koruma, Kaynak Kimyasalları ve Teknolojileri
 
   
   
urunmenu.jpg
  Markalara Göre Ürünler
  Sektörel Yeni Ürünler
  Kullanım Yerine Göre Ürünler
  VOC Free Ürünler
  NSF Belgeli Ürünler
 
Yağ Alma ve Temizleme Kimyasalları

 
pelox pelox
 
Bio UNO S PF - Bio Universal Reiniger Bio General Purpose Cleaner
pelox
Çok Amaçlı Temizleyici
 

Metal, ahşap, plastik, seramik , mermer ve benzeri her türlü yüzeyden yağ, gres , iş kirliliği, pigment ve protein artıklarının temizliği için kullanılır. Fosfat içermez. İnatçı kirlilikleri, lekeleri, kurumuş ve yanmış yağları kolayca temizler. Oda sıcaklığında veya 60- 80°C ye kadar ısıtılmış su ile 1:10 ile 1: 40 oranında seyreltilerek kullanılabilir. Sıcaklık, temizleme süresini kısaltır ve inatçı, katılaşmış kirlerin temizlenmesini kolaylaştırır. NSF belgesine sahip olduğundan gıda endüstrisinde , mutfak, otel, yemekhane vb yerlerde güvenle kullanılır.

İçeriğindeki yüzey aktif maddeler, biyolojik olarak parçalanır. Kullanıcıya ve çevreye zarar vermezler. Köpüksüz ve korozyon korumalıdır. Yasal limitler dahilinde , çevreye ve kullanıcıya zarar vermeyen solventlerle kuvvetlendirilmiştir. Benzin , Aseton ve Trikloretilen gibi bir çok solvent yerine güvenle kullanılır.
Manuel ve mekanik olarak ; yüzeye sürme, spreyleme veya daldırma şeklinde uygulanır.

Dikkat: Aluminyum ve Çinko kaplama yüzeylerde su ile 1:30-1:40 oranında seyreltilerek kullanılır.

Bio UNO S V : Dik yüzeylerde tutunur ve akmaz. Böylece yüzeydeki kirliliklere daha iyi nufus ederek daha iyi bir temizlik sağlar. Epoksi , akrilik vb boyalı yüzeylere zarar vermez.