Yüzey Temizleme, Parlatma, Koruma, Kaynak Kimyasalları ve Teknolojileri
 
   
   
urunmenu.jpg
  Markalara Göre Ürünler
  Sektörel Yeni Ürünler
  VOC Free Ürünler
  NSF Belgeli Ürünler
  Kullanım Yerine Göre Ürünler
 
Yağ Alma ve Temizleme Kimyasalları
 
     
     
   
Uni Sorb

 
Yağ Emici Tanecikler
   
 

Yağ Emici Tanecikler, mineral bazlı, küçük granüllerden oluşmaktadır. Çok hızlı ve güvenli bir şekilde her çeşit sıvıyı ve yağı  absorbe eder,
İnce bir tabaka halinde yağı emen Uni Sorb bir müddet sonra süprülür ve yağ yüzeyden temizlenir. Kokusuzdur, kullanımı ekonomiktir.

Kokusuz ve Zehirsiz
Sentetik katkılar içermeyen, tamamen mineral bazlı bir üründür. İnsan, hayvan, çevre ve yer altı suları için tehlike oluşturmaz.
Çok çabuk etki eder ve endüstride yağ, gres, benzin, asid, kimyasal vb. her türlü likidin kullanıldığı veya depolandığı her yerde kullanılabilir. Sıvılar içinde çözünmez ve çamurlaşmaz.

 

Bio-Chem Uni- Sorb, kuvvetli emici olma özelliğinden dolayı, kirli yüzeye yayıldıktan hemen sonra sıvıyı içinde hapseder, kayma, düşme riskini ortadan kaldırır.

Yanmaz, Alev almaz
Yangın tehlikesi yoktur. Tozmaz, rüzgar veya hava akımlarından etkilenmez, yüzeyde kalır. Kuru kaldığı müddetçe raf ömrü sınırsızdır.

Sertifikaları
Staatliches Materialprüfungsamt Nordrhein – Westfalen, Certificate No. 32 0355 086
Hygiene Institut des Ruhrgebietes Gelsenkirchen Dir. –Tgb. Nr. P 3319/ 86

Kullanımı Kolay
İnce bir tabaka halinde sıvı dökülmüş yüzeye serilir. Sıvıyı emen Uni Sorb, ortamdan uzaklaştırılır. Gerekirse işlem tekrar edilir. Her türlü yüzeyde kullanılabilir; beton, ahşap, sentetik, metal vs…