Yüzey Temizleme, Parlatma, Koruma, Kaynak Kimyasalları ve Teknolojileri
 
   
   
urunmenu.jpg
  Markalara Göre Ürünler
  Sektörel Yeni Ürünler
  VOC Free Ürünler
  NSF Belgeli Ürünler
  Kullanım Yerine Göre Ürünler
 
Yağ Alma ve Temizleme Kimyasalları
 
     


 
Bio Uni S - Bio General Purpose Cleaner
 
Çok Amaçlı Genel Temizleyici
   
 

Çok amaçlı, konsantre, köpüğü ayarlı, çok güçlü bir temizleyicidir. Metal yüzeylerde pas yapmaz. İçerdiği kimyasallar sayesinde, metal yüzeyinde pasa karşı geçici bir koruma tabakası oluşturur. İstenmeyen kötü kokuları giderir. ABD den onaylı, Gıda makinalarında ve ekipmanlarının temizliğinde kullanım belgesi ( NSF ) vardır.

Yüzeydeki yağ, gres, vaks, polisaj artıkları, iş kirlilikleri ve karbon birikintilerini temizler. AB Standartlarına tam uyumludur. Çevre, insan sağlığına ve atık sistemlerine zarar vermez. Biyolojik olarak tamamen parçalanarak yok olur. Boya, plastik, kaplama ve lastik yüzeylere zarar vermez. Silikon ve solvent içermez.

Uygulama : Kirlilik yoğunluğuna ve türüne bağlı olarak su ile 1:10 –1:40 oranında seyreltilerek kullanılır. Etkinliğini arttırmak ve zamandan tasarruf için sıcak su ile ( 40-70°C ) seyreltilerek kullanılması tavsiye edilir. Aluminyum yüzeylerde 1:40 seyreltme uygundur.
Her türlü metal yüzeyler, ekipman, makina, iş parçası, iş makinaları, motor blokları, radyatör içleri, tekstil ürünleri, döşemeler, koltuklar, tren ve metro vagonları, araçlar, plastik malzemeler, tamirhaneler, bakım merkezleri, seramik yüzeyler vb. için ideal bir temizlik ürünüdür.