Yüzey Temizleme, Parlatma, Koruma, Kaynak Kimyasalları ve Teknolojileri
 
   
   
urunmenu.jpg
  Markalara Göre Ürünler
  Sektörel Yeni Ürünler
  VOC Free Ürünler
  NSF Belgeli Ürünler
  Kullanım Yerine Göre Ürünler
 
BIO-CIRCLE Liquid

Yüksek performanslı Bio Circle Temizleme Likitleri ile parça yıkamada optimum sonuçları garanti eder.

Yeni Bio– Circle Temizleme Likitleri ile her uygulama için doğru çözüm!

Bio Circle Likitler, temizleme çözümlerinde uzmandır. Hızlı ve derinlemesine temizlik sağlar. İçeriğinde herhangi bir solvent bulunmaz, VOC direktiflerine uygundur. Etiketinde herhangi bir tehlikeli ürün işareti taşımaz, dolayısıyla kullanımı, nakliyesi, depolanması son derece kolay ve güvenlidir


Doğal
Bio– Circle Parça Temizleme Sistemi, kullanıcı dostu, çevre dostu ve ekonomik bir parça yıkama sistemidir. Herhangi bir solvent olmadan, soğuk temizleyici olmadan temizlik sağlar, dolayısıyla yüksek uçucu madde buharları ile çevrenin kirlenmesine engel olur. pH ayarlı Bio Circle L Temizleme Likidi, işlem yağlarını, soğutma yağlarını, anti-korozyon ürünleri, hafif gres ve benzeri kontaminasyonları temizler. Kolayca temizlenebilen filtre sistemi, kaba ve ince kontaminasyonları ayırarak doğal mikro-organizmaların temizleme performansını korur, likidin ömrünü uzatır.

Basit
Bio– Circle Likitler, kullanıma hazır olduğundan yanlış seyreltme veya kalite değişimi gibi riskler söz konusu değildir. Banyo analizi gerektirmez. Çelikten plastiğe kadar her türlü malzemenin temizliğinde güvenle kullanılabilir.

Ekonomik
Bio– Circle Likitler, solventlere göre 4 kat daha fazla banyo ömrü sunmaktadır. Bio Circle Likit, insan ve çevre için zararsız, yüksek verimlilik ve düşük maliyet anlamına gelmektedir.

Bio- Circle Liquid

Ö Norm B5105 e göre test edilmiş uyumlu yağ ayırıcılar,

Özel korozyon engelleyiciler ile temizlik sonrası geçici koruma garantisi

NSF Belgeli

Panthenol ile geliştirilmiş cilt koruma,

Dermatolojik olarak test edilmiş,


Bio- Circle Likit ve Solventlerin temizleme performanslarında zamanla meydana gelen değişiklik soldaki grafikte gösterilmiştir. Bio Circle Likit' in temizleme performansı 4 hafta boyunca hemen hemen aynı kalırken, solventin kullanım ömrü bitmek üzeredir.